+ 9

5. TGB Koordinasyon Toplantısı

7 Kasım-9 Kasım 2018 tarihlerinde Limak Atlantis Belek Otel'de gerçekleşecek TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 5. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı için her şey dahil 2 günlük toplantı paketidir.
Anlaşmalı fiyatlarımızdan daha uzun kalmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

Select Date

Details

7 Kasım - 9 Kasım 2018 tarihleri arasında Limak Atlantis Belek Otel'de gerçekleşecek olan TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 5. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı  için geçerli her şey dahil konaklama paketi iki günlük toplam ücretidir.

 

Genel Özellikler

Limak Atlantis De Luxe Hotel&Resort, Antalya, Belek-İleribaşı Mevkii`nde bulunmaktadır. Tesis, Antalya havaalanına 45 km, Belek şehir merkezine 4 km, barlar sokağına 4 km, Antalya otogara 60 km uzaklıktadır. Çocuklarınız ile birlikte konaklama imkanı sunan otelin bebek bakıcısı seçeneği bulunmaktadır. 2002 yılında hizmete açılan Limak Atlantis De Luxe Hotel&Resort, 2017 yılında yenilenmiştir.

 

Kongre Merkezi

Toplam 4.100 metrekarelik kapalı alana sahip kongre merkezi; 9 ana salon, 1.500 metrekarelik sergi alanı ve kendi bünyesinde özel bir kapalı garaja sahiptir. 
Tesis kongre merkezi haricinde otel bünyesinde de 1.100 kişilik auditorium ve 75 er kişilik 4 ayrı salona sahiptir.

 

Deniz ve Havuz Özellikleri
Limak Atlantis De Luxe Hotel&Resort denize sıfır konumdadır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesisin 5 adet açık, 1 adet kapalı ve 1 adet çocuk havuzunda keyifli günler geçirebilirsiniz. 


Konsept Özellikleri
Ultra her şey dahil konseptinde hizmet veren tesiste konforunuz için her şey düşünülmüştür. Tesis misafirlerine özel olarak 5 adet A la Carte, açık ve kapalı restaurant ile hizmet sunmaktadır.


Oda Özellikleri
Standart odalarda bulunan balkon, internet, emanet kasa, merkezi klima, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, Lcd tv konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir.

Tesisin 373 odası mevcuttur.

Standart odaları 30 m², aile odaları 45 m².

Engelli odası mevcuttur.

Minibar günlük soft içecekler ile doldurulmaktadır.

Kış döneminde minibarlara 2 meşrubat, 2 su, 2 meyve suyu günde bir kez odalara ücretsiz hizmet vermektedir.

Tesis havuzlarına haşema ile girilebilmektedir.

Tesiste 8 adet misafir asansörü mevcuttur.

Tesis Ana Binası 6 kat, Resort Binaları 5 kattan oluşmaktadır.

Tesiste ücretsiz internet erişimi, lobby ve odalar da mevcuttur.